!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '502434301318061'); fbq('track', 'PageView');
 
Bild51.png.jpg

MORE

About Me

Pro své klienty pracující v Německu zpracovávám daňová přiznání a přídavky na děti.

 

Vím, že pro mnohé z vás znamená práce v zahraničí únavné každodenní cestování nebo dlouhé odloučení od rodiny a přátel. Je pro mě proto prioritou, abyste mohli naplno využívat všech benefitů, které se vám nabízejí. Bez toho, abyste museli studovat příslušné předpisy a vyřizovat složité úřednické záležitosti.

Při své práci se opírám nejen o své vlastní znalosti, ale také o zázemí úspěšné společnosti Zahraniční služby. Ta nabízí služby pro pracovníky v zahraničí už téměř deset let. Za tu dobu má na svém kontě tisíce vyřízených žádostí v Rakousku a Německu a, co je hlavní, nespočet spokojených klientů.

Z mnohaletých zkušeností můžete čerpat i Vy. Uvidíte sami, že daňové přiznání už nebude Vaší noční můrou. Postarám se o to, aby pro Vás dopadlo co možná nejvýhodněji. A pokud máte děti, německé přídavky se jistě stanou vítaným příjmem navíc.

office stillife.jpg